FORUM POŚWIĘCONY ZJAWISKOM PARANORMALNYM...

Parapsychologia i wszystko co z nią związane.

#1 2014-09-13 22:06:34

malachtov

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-13
Posty: 1
Punktów :   

Forum o duchowości!

Zapraszamy na forum o DUCHOWOŚCI "Malach Tov" (Anioł Stróż), na którym znajdziecie tematy oraz dyskusje poświęcone m.in. angelologii, filozofii, religiom, praktykom i doświadczeniom duchowym; a także poradniki dla amatorów duchowości, tematy z zakresu kultury i sztuki, dyskusje o kondycji człowieka i Ziemi.
Posiadamy rozbudowany dział "Literatura", dzięki któremu dzielimy się tytułami książek poświęconych interesującej nas tematyce.

Na naszym forum dbamy o dobrą atmosferę, przejrzystą formę, ale przede wszystkim o merytoryczne dyskusje - moderowane przez osoby doświadczone, wykształcone i oddane tematyce dyskursu.

Zapraszamy zarówno ekspertów, pasjonatów, osoby, które zechcą podzielić się z nami swoimi doświadczeniami duchowymi, lecz również osoby, które chcą nauczyć się czegoś nowego, które chcą rozpocząć poszukiwania duchowej drogi, które boją się zapytać, otworzyć i zmienić.

Uwaga! Forum "Malach Tov" nie jest kolejnym forum ezoteryczno-wróżbiarskim.. Po pierwsze, quasi-ezoterycy z sieci rzadko silą się na refleksję nad słowem "ezoteryka", nie wspominając o zapoznaniu się z jego definicją. Zapraszamy tych, którzy chcą dowiedzieć się, czym ezoteryzm jest w swojej istocie. Po drugie, na forum nie prowadzimy działalności wróżbiarskiej. Stanowczo odcinamy się od tego typu praktyk. Zapraszamy tych, którzy chcą dowiedzieć się, czym praktyki błędnie zwane wróżbiarskimi są naprawdę, a także jak wielką krzywdę robi się technikom, przedmiotom i osobom związanym z błędnie pojmowanym wróżbiarstwem.

Reklama zwrotna forum, na którym zostawiamy nasze zaproszenie znajduje się w dziale: Inne światy: miejsca na Twoją reklamę.

www.malachtov.pun.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.wierszek.pl www.piesku.pl www.psita.pl