FORUM POŚWIĘCONY ZJAWISKOM PARANORMALNYM...

Parapsychologia i wszystko co z nią związane.


#1 2010-02-22 20:39:22

PARANOID

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 63
Punktów :   

Co to są punkty?

Pod nickiem widzimy cyferkę. Nie wiem jak u Was, jednak u mnie nie dostrzegalne są kwadraciki, za pomocą których punkty możemy komuś dać. Może to wina mojego słabego internetu i nie załadowania się obrazka, a może i wina szablonu? Nie wiadome. Jednak, gdyby zdarzyło się, że podobnie jak u mnie - nie będzie widać kwadracików, będzie je trzeba niestety odnaleźć na ślepo. Po lewej stronie jest plus, zaś po prawej - minus.

Punkty możemy przyznawać za post napisany przez tego użytkownika, który nam się spodobał lub nie. Gdy już wybierzemy, jaką ocenę chcemy dać użytkownikowi, jesteśmy przenoszeni do miejsa, gdzie będzie trzeba wpisać za co dajemy mu punkty. Te pole nie może zostać puste. Jeżeli chcemy komuś dać punkty to róbmy to za coś, a nie za byle co, po koleżeńsku, lub tylko dlatego, że kogoś nie lubimy. Osoby, dające bez potrzeby punkty będą dostawały ostrzeżenia.


But you don't really care for music, do you?

Offline

 

#2 2010-02-24 08:07:43

 RockxWoman

Użytkownik

12154457
Call me!
Skąd: Gniezna
Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Co to są punkty?

a po ilu ostrzeżeniach jest warn ; D.? bo nie massz chyba zamiaru ostrzegać delikwenta w nieskończoność, no nie


Rusz dupę, wstań od kompa i zróc coś POŻYTECZNEGO.!

Offline

 

#3 2010-02-24 18:43:14

PARANOID

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-22
Posty: 63
Punktów :   

Re: Co to są punkty?

w sensie ban? Hm. Są dwa rodzaje banów, jeden na odpowiedni wątek, zaś drugi na IP. Jeżeli ktoś zawiniał często, a słabo dostaje bana na odpowiedni post. Zaś gdy będzie miał zablokowane powyżej 4 posty, ma bana na IP


But you don't really care for music, do you?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plremonty koparek www.zoomaniak.pl